Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak
05.04.2022
Codzienna rutyna w pracy opiekunki. Jak sobie z nią radzić?

Nie da się ukryć, że rutyna w pracy opiekunki wymaga samozaparcia i dużych pokładów cierpliwości. Zastanówmy się wspólnie, jak sobie z nią radzić.

04.03.2022
O zdrowym żywieniu osób starszych – jaka dieta dla seniora?

Prawidłowa opieka nad osobami starszymi wiąże się m.in. z prawidłowym żywieniem. W końcu wszyscy, niezależnie od wieku, potrzebujemy energii, którą czerpiemy z pożywienia. Osoby w starszym wieku mają spowolnioną przemianę materii oraz mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne. Jak zatem powinna wyglądać ich dieta? Odpowiedź wydaje się być całkiem logiczna – prawidłowa dieta seniorów powinna być dostosowana do ich zapotrzebowania kalorycznego i bogata w wartości odżywcze.

02.03.2022
Zalety pracy za granicą – dlaczego warto zostać opiekunką osób starszych?

Szukasz nowej pracy? A może zastanawiasz się, jakie korzyści niesie za sobą wyjazd za granicę? Pozwól nam przedstawić Ci pięć powodów, dla których warto wziąć los we własne ręce i wyjechać do pracy jako opiekunka osób starszych.

12.01.2022
Wycisnąć życie jak cytrynę

– o tym, jak pomóc zaakceptować starość i zbudować poczucie sensu.

13.01.2021
Praca opiekunki – czy da się ją lubić? O tym jak odnaleźć się w pracy opiekunki osób starszych

Praca opiekunki osób starszych – jak każda inna – ma swoje wady i zalety. Wiąże się z nią rozłąka z rodziną oraz wiele innych wyrzeczeń. Dla niektórych osób praca w charakterze opiekunki to nie lada wyzwanie. 

Już dziś dołącz do zespołu!
Dołącz
Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy