Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Od 2011 roku zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc osobom w podeszłym wieku.

Dzięki naszej pomocy w opiece nad osobami starszymi członkowie rodzin naszych podopiecznych nie muszą się o nich martwić i mogą wykonywać swoje codzienne obowiązki mając świadomość, że ich najbliżsi są w dobrych rękach.

Nasze Opiekunki i Opiekunowie to osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i dyplomy. Przede wszystkim to ludzie otwarci, pełni zrozumienia, empatii i cierpliwości, którzy wsłuchują się w potrzeby osób starszych i chętnie niosą im pomoc.

Nasz zespól budują najlepsi – dziękujemy!

Wierzymy, że aby tworzyć rzeczy wielkie, trzeba w nie wierzyć i nieustannie do nich dążyć.

Za każdą, nawet najbardziej zaawansowaną technologią stoją Ludzie. Wiemy o tym i dlatego współpracujemy i pozostajemy z Państwem w bliskim kontakcie na co dzień. Nasi Pracownicy tworzą wartość firmy i wyróżniają ją na rynku.

Referencje

Listy polecające Firmę Efekt od naszych podopiecznych

Z ogromną radością i dumą dzielimy się z Wami listami polecającymi, które przesłali nam nasi Podopieczni w celu okazania wdzięczności za wkład pracy naszych Opiekunek i Opiekunów.

Aplikuj, jesteś w dobrych rękach!
Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy