Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Agencja Zatrudnienia Efekt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w ul. Wyzwolenia 4, Strzelce Krajeńskie 66-500. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Agencji Zatrudnienia Efekt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowej oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”
„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od "Agencji Zatrudnienia Efekt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa" dotyczących jej oferty poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Agencję Zatrudnienia Efekt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.”
„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Agencja Zatrudnienia Efekt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa dotyczących jej oferty w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Agencja Zatrudnienia Efekt Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.”
Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy