Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Miasto

86316 Friedberg

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

29.02.2024

Numer oferty

0571

Zlecenie na warunkach niemieckich w Friedberg. Do opieki mobilna seniorka, Pani Ingrid, która mieszka z samodzielnym mężem, pomoc Pflegedienst, Tagespflege, osobna łazienka i kuchnia, od 29.02.2024, 86316 Friedberg, stawka 1600€/m-c

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla naszej kochanej Pani Ingrid. Podopieczna jest bardzo dobrą osobą która potrzebuje wiele miłości i uwagi innych. Seniorka choruje na demencje, dlatego ważne jest żeby opiekunka była wyrozumiała i wspierała ją w czynnościach dnia codziennego. Pani Ingrid ma lekką inkontynencję ale nadal korzysta z toalety. Z kolei jej mąż ma bardzo słaby wzrok ale jest całkowicie samodzielny i świetnie orientuje się w swoim mieszkaniu. Mimo inkontynencji, sam zmienia sobie pampersy i sam się myje. 3 razy dziennie przychodzi Pflegediesnt, które miedzy innymi rozkłada leki, zakrapia oczy oraz kąpie seniora. Seniorzy raz w tygodniu udają się do Tagespflege i w tym czasie opiekunka ma czas dla siebie.

 • mobilna seniorka
 • samodzielny mąż
 • piękna okolica
 • komfortowe warunki zakwaterowania

Miasto

22399 Hamburg

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1700€ + 240€ premia za święta

Data rozpoczęcia

04.03.2024

Numer oferty

1657

Opiekunka do mobilnego, niewidomego Pana Jensa bez demencji w Hamburgu. Od 04.03.2024. Stawka 1700€/m-c + 240€ bonus Wielkanocny. Warunki niemieckie.

Pan Jens to samotnie mieszkający Senior, pomimo tego że jest niewidomy świetnie porusza się po swoim domu. Senior ma typowe schorzenia związane z wiekiem, reumatyzm, bóle kości i stawów. Senior nie ma demencji, samodzielnie podejmuje racjonalne decyzje, chętnie słucha radia.
Nadal jest częściowo samodzielny w higienie, jeżeli będzie potrzebował pomocy, to jedynie przy trudniejszych czynnościach pielęgnacyjnych, np. myciu włosów. Pan Jens potrafi samodzielnie się ogolić. Opiekunka pomagała będzie mu w ubieraniu się, przygotowywała ubrania, sam korzysta z toalety.
Z uwagi na cukrzycę Senior powinien mieć dietę cukrzycową - nie powinien jeść produktów o dużej zawartości cukrów. Może potrzebować pomocy w krojeniu posiłków. Pan Jens nie ma kłopotów z zasypianiem, bierze leki nasenne, ale mimo to może budzić się w nocy nie potrzebuje pomocy opiekunki.
Senior mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach Hamburgua. Sklepy osiągalne w przeciągu 20 min, dostępna jest komunikacja miejska, auto lub rower.
Dla opiekunki dostępny jest pokój z własną łazienką, w razie potrzeby czy wyrażonej chęci możliwe jest zorganizowanie radia i telewizora dla opiekunki. Internet jest dostępny.

 • pokój z własną łazienką
 • samodzielny senior
 • auto do dyspozycji

Miasto

33649 Bielefeld

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1700€ + 240€ premia za święta

Data rozpoczęcia

05.03.2024

Numer oferty

1978

Opiekunka do przemiłego samotnego seniora Pana Wilfried z prawem jazdy mieszkającego  w 33649 Bielefeld – 1700€/m-c + 240€ bonus Wielkanocny 

Nasz podopieczny, Pan Wilfried ma 91 lat i z powodu wieku wymaga pomocy w codziennych czynnościach takich jak: ubieranie, rozbieranie, zabiegi higieniczne, spożywanie posiłków. To bardzo kochany, miły pan, który chętnie przyjmuje pomoc drugiej osoby. Jest również osłabiony wiekiem, więc ma problemy z mobilnością. Chodzi niepewnie, więc ma do dyspozycji rollator i wózek inwalidzki. Jest jeszcze w stanie wchodzić po schodach ale tylko przy wsparciu opiekunki. Podopieczny cierpi na inkontynencję oraz na niewydolność serca. Senior nie ma demencji jest w pełni świadomy.

Do zadań opiekunki należy : robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, utrzymywanie domu w czystości,, wspieranie seniora w codziennych czynnościach również higienicznych, pranie, prasowanie, ewentualnie towarzyszenie seniorowi podczas wizyt u lekarza.

Pan Wilfried mieszka w domu dwurodzinnym  w Bielefeld. Córka mieszka w pobliżu, a syna biuro znajduje się na poddaszu w domu seniora. 

Dla opiekunki przygotowany jest pokój standardowo wyposażony  z dostępem do Internetu.

 • symaptyczny senior
 • komunikatywny senior
 • komfortowe zakwaterowanie

Miasto

65830 Kriftel

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1500€/m-c

Data rozpoczęcia

05.03.2024

Numer oferty

1271

Oferta na zastępstwo. Opiekunka do seniorki z Alzheimerem w 65830 Kriftel, pomoc rodziny, oferta od 05.03-01.05.2024 – 1500€/m-c + 160€ bonus wielkanocny. Warunki niemieckie.

Pani Maria jest mieszkanką Kriftel (niedaleko Frankfurtu). Mieszka w domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem, gdzie do sklepu jest 10 min drogi. Opieki potrzebuje Pani Maria, która choruje na Alzheimera oraz demencję i z tego względu ma zaburzenia w orientacji czasowej oraz sytuacyjnej. Mimo to nie ma problemów z komunikacją i można z nią porozmawiać na różne tematy. Seniorka jest bardzo osłabiona i przez większość dnia odpoczywa w łóżku, a gdy chce wsiąść na wózek potrzebuje wsparcia drugiej osoby.  Podopieczna ma założony cewnik ale nadal z pomocą opiekunki korzysta z toalety. Pani Maria ze względu na swoje dolegliwości potrzebuje opiekunki z dobrym sercem, która się o nią zatroszczy i wesprze w codziennych czynnościach takich jak: wstawanie, ubieranie, mycie, karmienie. Seniorka byłaby bardzo wdzięczna jakby opiekunka przejęła wszystkie obowiązki domowe tj. sprzątanie, gotowanie, pranie oraz robienie zakupów. Jeśli zajdzie taka potrzeba rodzina chętnie pomoże w zakupach.

 • serdeczna seniorka
 • komfortowe zakwaterowanie
 • spokojne zlecenie

Miasto

86694 Feldheim

Język

dobry niemiecki

Wynagrodzenie

1700 Euro netto

Data rozpoczęcia

06.03.2024

Numer oferty

0565

Warunki niemieckie. Oferta bez nocek do bardzo wdzięcznej seniorki, Pani Walburgi, pomoc Pflegedienst, od 06.03.2024, 86694 Feldheim - 1700 Euro + bonus wielkanocny

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego dla naszej podopiecznej, pani Walburgi (85). Pani Walburga jest bardzo spokojną osobą, choruje na zaawansowaną demencję – jest komunikatywna, można z nią porozmawiać, zapytać, czy smakuje jej obiad, czy nie jest jej zimno – wtedy logicznie odpowie. Jej ulubionym zajęciem jest przeglądanie starych fotografii i czytanie nagłówków gazet.

Pani Walburga jest bardzo osłabiona i nie ustoi na nogach. Opiekunka transferuje ją za pomocą liftu na wózek. W każdą środę podopieczną kąpie pod prysznicem niemieckie Pflegedienst. Seniorka śpi spokojnie w nocy. Jest bardzo wdzięczna za okazywaną jej pomoc. Ma apetyt, opiekunka rozdrabnia jej widelcem ziemniaczki z masełkiem. Jeśli opiekunka gotuje np. zupę jarzynową, zostawia w niej kawałki warzyw, nie miksuje. Makaron powinien być drobno pokrojony.

 • spokojna seniorka
 • pomocna córka
 • Pflegedienst

Miasto

65779 Kelkheim

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

06.03.2024

Numer oferty

0165

Sprawdzone zlecenie. Zastępstwo na 3-4 tyg.  Do opieki samotna Seniorka od 06.03.2024, pomoc Pflegedienst, osobna łazienka, 65779 Kelkheim. Warunki niemieckie.

Poszukujemy osoby chętnej zaopiekować się Panią Dietlinde na krótkie zastępstwo, na 4 tygodnie. Podopieczna ma początki choroby Parkinsona. Jest osobą komunikatywną. Seniorka jma problem samotną osobą. Nasza stała opiekunka, która jeździ tam od 6 lat seniorka twierdzi, że to dobra oferta. Podopieczna nie ma inkontynencji, ale nosi wkładki dla swojego komfortu.  Pani Dietlinde nie ma demencji, jest bardzo otwarta, miła i przyjazna, lubi rozmawiać, jest komunikatywną osobą.

Pani Dietlinde ma sparaliżowaną lewą stronę ciała, w przeszłości przeszła udar. W opiekę nad podopieczną zaangażowane jest Pflegedienst. Diakoni przychodzą kilka razy dziennie. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, higienie i toalecie oraz przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. 

 • osobna łazienka
 • komfortowe warunki zakwaterowania
 • pomoc rodziny
 • sprawdzone miejsce
 • zastępstwo
1
>>
Sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – stała opieka koordynatora – Agencja Efekt

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to dobra praca dla osób, które mają naturalne zdolności do pomocy innym, a jednocześnie liczą na atrakcyjne warunki zatrudnienia. Choć jest to zajęcie wymagające umiejętności i dużej dozy cierpliwości, pozwala spełnić się w roli towarzysza i opiekuna oraz otrzymywać comiesięczne wysokie wynagrodzenie. Najczęściej opiekun osoby starszej mieszka razem z nią w jednym domu lub mieszkaniu. Dzięki temu zakwaterowanie i wyżywienie są całkowicie bezpłatne, co pozwala zaoszczędzić większość wynagrodzenia. Kolejnymi zaletami tej pracy są możliwość poznawania innych krajów i kultur oraz rozwijania kompetencji językowych.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Zapewniamy wiele zleceń w różnych częściach kraju. Większość ofert dotyczy pracy w centralnych i południowych Niemczech. W zależności od zlecenia może być potrzebna podstawowa lub dobra znajomość języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy