Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Miasto

65527 Nierdernhausen

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

27.05.2024

Numer oferty

1631

Oferta na miesiąc. Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla sympatycznego Seniora, Pana Erwina, bez nocnego wstawania, osobna łazienka, 1600 Euro, 65527 Niedernhausen

Szukamy opiekunki dla naszego podopiecznego pana Erwina (94), chętnie z prawem jazdy, ponieważ rodzina udostępnia samochód z automatyczną skrzynią biegów. Pan Erwin z racji wieku jest bardzo osłabiony i czasami jest w stanie zrobić sam tylko kilka kroków. Trzeba uważać, żeby się nie przewrócił. Potrzebuje pomocy podczas wstawania dlatego dostępny jest lift. Nosi aparat słuchowy i okulary. Podopieczny choruje na nadciśnienie, zaburzenia rytmu serca oraz demencje. Senior ma również inkontynencje dlatego wspomaga się kateterem. W kąpieli pomaga personel Pflegedienst, który przychodzi dwa razy w tygodniu.

Opiekunkę wspierać będą pozostali członkowie rodziny: syn, córka oraz samodzielna żona, która nie wymaga opieki. Pan Erwin lubi potrawy tradycyjnej kuchni.

 • sympatyczny senior
 • mobilna żona
 • pomocna rodzina
 • pokój z własną łazienką

Miasto

65817 Eppstein am Taunus

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1700€/m-c

Data rozpoczęcia

27.05.2024

Numer oferty

1999

Warunki niemieckie. Do opieki leżąca Pani Margot. Pomoc Pflegedienst. Miejsce pracy: 65817 Eppstein. Stawka - 1700€. Termin od zaraz

Potrzebujemy wsparcia niepalącej opiekunki z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego dla Pani Margot. Podopieczna to miła i łagodna seniorka, która jest osobą leżącą. W wyniku przebytego udaru jest lewostronnie sparaliżowana. W związku z tym wszystkie czynności opiekuńcze i pielęgnacyjne będą prowadzone w łóżku. Rodzina zakupiła lift dzięki któremu będzie można sadzać Panią Margot na  wózek inwalidzki jeśli jej stan na to pozwoli. Seniorka nie ma demencji lecz lekko niedosłyszy i nosi okulary z powodu starczych problemów ze wzrokiem. Ma inkontynencję – nosi wkładki i pampersy. 3x w tygodniu przychodzi Pflegedienst, które pomaga w czynnościach pielęgnacyjnych.

Jej mąż Pan Karl jest mobilny i wciąż dość samodzielny w życiu codziennym i potrzebuje jedynie niewielkiej pomocy podczas kąpieli.

 • Pflegedienst
 • samodzielny i pomocny mąż
 • pomoc rodziny

Miasto

72461 Albstadt

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1800€

Data rozpoczęcia

27.05.2024

Numer oferty

2101

Super oferta dla opiekunki z prawem jazdy dla naszego mobilnego seniora, Pana Norberta oraz w pełni samodzielnej partnerki, dużo czasu wolnego, rodzinna atmosfera od 27.05.2024, w 72461 Albstadt – 1800€/m-c 

Przesympatyczny, Pan Norbert i jego partnerka życiowa szukają życzliwej i pogodnej opiekunki. Seniorzy mieszkają w dużym mieszkaniu w samym centrum Albstadt, gdzie sklepy są bardzo blisko. Pan Norbert jest mobilny i tylko na spacery używa rollatora. Jest po udarze ale rehabilitacja, która odbywa się 3 razy w tygodniu przynosi fantastyczne efekty. Nie zauważono u niego objawów demencji. Świetnie widzi i słyszy. Choruje na inkontynencję moczową ale sam zmienia sobie pieluchy i sam nadal korzysta z toalety. Podopieczny sam się kąpie ale potrzebuje wsparcia podczas wycierania i ubierania. Na miejscu znajduje się auto z manualną skrzynią biegów, dlatego ważne jest żeby opiekunka nie bała się jeździć. Opiekunka, która zdecyduje się umilić seniorom czas, przejmie obowiązki domowe takie jak sprzątanie, gotowanie oraz zajmie się zakupami. 

 • mobilny senior
 • samodzielna seniorka
 • dużo czasu wolnego

Miasto

72458 Albstadt

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1600€

Data rozpoczęcia

27.05.2024

Numer oferty

2082

Oferta do seniorki, Pani Inge, bez demencji, poruszającej się o rollatorze. Codzienne wsparcie Pflegedienst – 1.600€/m-c, w 72458 Albstadt. Warunki niemieckie.

Nasza podopieczna pani Inge (87) to bardzo rozważna i temperamentna osoba, ceniąca sobie spokój i harmonię. Seniorka potrzebuje słuchacza, bardzo lubi towarzystwo, jest wesoła i chętnie żartuje. Bardzo ważne aby opiekunka mówiła komunikatywnie w języku niemieckim aby mogła z nią nawiązać więź, ponieważ Pani Inge nie ma rodziny.

Podopieczna nie choruje na demencję, jest osobą sprawną umysłowo i w pełni komunikatywną. Cierpi na chorobę Parkinsona. Ze względu na wiek jest osłabiona i potrzebuje wsparcia podczas chodzenia i używa rollatora. Seniorka ma częściową inkontynencje i jest zmuszona korzystać z pieluch. Pani nie ma problemów z zasypianiem. Może się jednak zdarzyć, że się sporadycznie przebudzi. 

Seniorka potrzebuje wsparcia ze strony opiekunki w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, niektóre zabiegi higieniczne. Opiekunka będzie miała pomoc ze strony Pflegedienst, które przychodzi codziennie i pomaga w czynnościach pielęgnacyjnych.

 

 • mobilna seniorka
 • Pflegedienst
 • Seniorka bez demencji

Miasto

47799 Krefeld

Język

komunikatywny język angielski

Wynagrodzenie

do negocjacji

Data rozpoczęcia

27.05.2024

Numer oferty

2120

Oferta od językiem angielskim od zaraz. Poszukujemy opiekunki do sparaliżowanego mężczyzny (36lat). Stawka do negocjacji. Miejsce: 47799 Krefeld

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka angielskiego do sparaliżowanego mężczyzny (36lat). Ma niedowład kończyn dolnych oraz prawej ręki i dlatego mężczyzna potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego. Ma zakładane pieluchy ale z pomocą drugiej osoby jest sadzany na toaletę. Nie ma problemów ze spożywaniem posiłków. Do pomocy jest tata  który  czasami przejmuje opiekę nad synem, żeby opiekunka miała więcej czasu dla siebie, tata również dba o to żeby opiekunce niczego nie brakowało. Pana Kaana odwiedza  jego brat  z kolegami, którzy zabierają go do klubów – podopieczny chce żyć normalnie jak jego rówieśnicy. Mieszkanie jest przystosowane do osoby niepełnosprawnej, dostępny jest lift, łóżko specjalistyczne i potrzebny sprzęt w łazience żeby ułatwić prace opiekunce. Pan Kaan to bardzo miły i sympatyczny mężczyzna, jest wdzięczny za okazywaną mu pomoc. 

 

 • młody podopieczny
 • duża pomoc rodziny
 • język angielski

Miasto

65719 Hofheim

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1800€/m-c

Data rozpoczęcia

27.05.2024

Numer oferty

2205

Spokojne zlecenie do seniorki bez demencji, auto do dyspozycji, oferta od 27.05.2024,  65719 Hofheim, 1800€/m-c. Warunki niemieckie

Pani Margret to bardzo delikatna, spokojna i uczuciowa osoba. Z powodu wielu operacji, które przeszła jest bardzo osłabiona. Poruszać się może z rollatorem lub na wózku inwalidzkim. Nie ma demencji. Jest lekko przygnębiona swoim stanem zdrowia, bywa smutna, czasami brakuje jej motywacji. Pani Margret nosi aparaty słuchowe na obu uszach, bez nich bardzo słabo słyszy. Z powodu problemów ze wzrokiem nosi okulary. Choruje na nadciśnienie. Z powodu wieku uskarża się na różnorodne bóle, które mogą być też spowodowane osteoporozą, na którą choruje. Miewa problemy z nietrzymaniem moczu. Wymaga pomocy w przejściu do toalety lub w skorzystaniu z krzesełka toaletowego. Podopieczna spokojnie przesypia noce. Nie ma żadnej specjalistycznej diety, ale posiłki powinny być łatwe do spożycia. Wymaga kompletnego wsparcia opiekunki w ubieraniu się, higienie ciała, pielęgnacji. 

 • seniorka bez demencji
 • mobilny mąż
 • auto do dyspozycji
1
Sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – stała opieka koordynatora – Agencja Efekt

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to dobra praca dla osób, które mają naturalne zdolności do pomocy innym, a jednocześnie liczą na atrakcyjne warunki zatrudnienia. Choć jest to zajęcie wymagające umiejętności i dużej dozy cierpliwości, pozwala spełnić się w roli towarzysza i opiekuna oraz otrzymywać comiesięczne wysokie wynagrodzenie. Najczęściej opiekun osoby starszej mieszka razem z nią w jednym domu lub mieszkaniu. Dzięki temu zakwaterowanie i wyżywienie są całkowicie bezpłatne, co pozwala zaoszczędzić większość wynagrodzenia. Kolejnymi zaletami tej pracy są możliwość poznawania innych krajów i kultur oraz rozwijania kompetencji językowych.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Zapewniamy wiele zleceń w różnych częściach kraju. Większość ofert dotyczy pracy w centralnych i południowych Niemczech. W zależności od zlecenia może być potrzebna podstawowa lub dobra znajomość języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy