Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Miasto

72461 Albstadt

Język

bardzo dobry niemiecki

Wynagrodzenie

1.800 € netto

Data rozpoczęcia

23.09.2023

Numer oferty

1975

Opiekunka z bardzo dobrą znajomością niemieckiego i prawem jazdy dla naszego mobilnego małżeństwa od 23.09.23, 72461 Albstadt, 1800 Euro.

Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy dla naszych podopiecznych. Senior jest w pełni mobilną osobą i samodzielną. Seniorka jest drobną starszą panią o spokojnym i przyjaznym charakterze. Lubi dobre towarzystwo, długie spacery oraz oglądanie TV i jest komunikatywna. Choruje na Parkinsona. Porusza się samodzielnie ale potrzebuje asekuracji. Jest jeszcze samodzielną osobą i potrzebuje niewielkiego wsparcia podczas kąpieli oraz ubierania i rozbierania się.

Małżeństwo mieszka domku jednorodzinnym daleko od sklepów, dlatego niezbędne jest posiadanie przez opiekunkę prawa jazdy.

Opiekunka ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu.

 • mobilne małżeńswtwo
 • komfortowe zakwaterowanie
 • miła atmosfera

Miasto

Leichlingen

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1.550€ / mc

Data rozpoczęcia

27.09.2023

Numer oferty

1686

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego i prawem jazdy dla naszego sympatycznego małżeństwa, Pani Agnes i Pana Edmunda, od 27.09.2023 – 1.550 Euro netto, w 42799 Leichlingen – Nadrenia.

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy. Do opieki jest seniorka, pani Agnes (84), jej mąż jest w większości osobą samodzielną. Nasza podopieczna, pani Agnes choruje na demencję, cukrzycę, jest po udarze. Porusza się za pomocą rollatora i wózka inwalidzkiego. 

Pan Edmund jest osobą mobilną i wiele czynności wykonuje samodzielnie.

Seniorzy mieszkają w okolicach Leverkusen, w domu jednorodzinnym, o powierzchni 150 m2. Do zadań opiekunki należy: robienie zakupów - sklepy są usytuowane 5 km od miejsca zamieszkania seniorów (Edeka, REWE, Aldi, Deichmann, TAKKO), stąd rodzina udostępnia samochód – przygotowywanie posiłków, wsparcie seniorki w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, rozbieranie, zabiegi higieniczne, utrzymywanie domu w czystości, pranie, prasowanie.

 • własny pokój
 • duży dom
 • komfortowe zakwaterowanie
 • miła atmosfera

Miasto

91217 Hersbruck

Język

bardzo dobry niemiecki

Wynagrodzenie

1.650 Euro netto

Data rozpoczęcia

29.09.2023

Numer oferty

1155

Samotna, mobilna Seniorka pani Maria potrzebuje wsparcia opiekunki- bez inkontynencji, bez demencji, oferta od zaraz 1650 Euro.

Nasza podopieczna pani Maria to bardzo rozważna osoba, ceniąca sobie spokój i harmonię. Jest Bawarką i kocha ten region, z którym jest bardzo związana. 

Pani Maria jest samotnie mieszkająca Seniorką, ma problemy wieku starczego,  logicznie myśląca osoba, nie problemów ze słuchem, nosi okulary. Porusza się z pomocą rollatora, nie ma inkontynencji.

Pani Maria potrzebuje wsparcia podczas codziennej toalety, kąpieli w ubieraniu/ rozbieraniu. Nie ma diety, ani problemów z gryzieniem i połykaniem. Ważne by piła odpowiednią ilość płynów regularnie spożywała posiłki. Nie pali papierosów.

Seniorka nie problemów ze snem, nie przyjmuje środków nasennych, korzysta z fizjoterapii. Pani Maria jest zdecydowana osobą, logicznie myśląca, jeszcze samodzielna jak na swój wiek,  lubi mieć swoje zdanie, zdarza jej się mię zmienne nastroje. 

 • małe miasteczko
 • pokój z balkonem
 • mobilna seniorka
 • seniorka bez demencji

Miasto

Radolfzell

Język

podstawowy niemiecki

Wynagrodzenie

1.300 Euro netto

Data rozpoczęcia

29.09.2023

Numer oferty

0663

Opiekunka z podstawami niemieckiego do Samotnego Seniora w Radolfzell, od 29.09.2023.

Do opieki jest samotny senior Pan Georg (77 lat), w przeszłości przeszedł on udar, dlatego porusza się tylko za pomocą wózka. Senior nie ma demencji, jest osobą logicznie myślącą. Noce przesypia spokojnie, nie ma żadnej diety, chętnie zje wszystko co się dla niego ugotuje. Pan Georg potrzebuje kompleksowej pomocy przy myciu i ubieraniu, je samodzielnie. Senior mieszka w domku wielorodzinnym w przepiękny mieście Radolfzell, rodzina wspiera personel opiekuńczy zapewniając czas wolny. Sklepy są blisko, w domu nie ma żadnych zwierząt.

 • piękna okolica
 • pomocna rodzina
 • komfortowe zakwaterowanie

Miasto

65719 Hofheim

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.500€ / mc

Data rozpoczęcia

29.09.2023

Numer oferty

1213

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego i doświadczeniem dla naszej samotnej, mobilnej Seniorki, Pani Marie, osobna toaleta, pomoc domowa, 65719 Hofheim – okolice Frankfurtu, od 29.09.2023 – 1500 Euro netto

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla naszej kochanej podopiecznej, pani Marie. Seniorka niedawno ukończyła 100 lat. Jest bardzo spokojną, cichą osobą. Jest bardzo wierząca, często chodzi do kościoła, w czym w przyszłości będzie jej towarzyszyła opiekunka. 

Seniorka jest prawie niewidoma. Pani Marie doskonale wszystko pamięta i nie ma żadnych objawów demencji. Ponieważ niedawno upadła jest niepewna, ostrożna i boi się sama chodzić. Potrzebuje asekuracji w poruszaniu się, nadzoru. Na spacer może wyjść jedynie w towarzystwie drugiej osoby.  Pani Marie ma dość duże kłopoty ze słuchem, dlatego nosi aparat słuchowy.  

 • pomoc domowa
 • mobilna seniorka
 • miła atmosfera
 • komfortowe warunki zakwaterowania

Miasto

74078 Heilbronn

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.400€ / mc

Data rozpoczęcia

01.10.2023

Numer oferty

0486

Opiekunka z jęz. włoskim dla Seniora w Heilbronn, od 01.10.2023

Poszukujemy empatycznej i godnej zaufania opiekunki z językiem włoskim, Senior ma 74 lata, boryka się Parkinsonem i początkową demencją. Senior bierze lekarstwa która pomagają mu walczyć z chorobą, porusza się samodzielnie, przy gorszych dniach może potrzebować wsparcia opiekunki. Senior nie ma inkontynencji, korzysta z toalety. Posiłki powinny być przygotowane w sposób łatwy do spożycia. Z charakteru jest osoba bardzo miłą i wyrozumiałą.

 • język włoski
 • miła atmosfera
 • duża pomoc rodziny
1
Sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – stała opieka koordynatora – Agencja Efekt

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to dobra praca dla osób, które mają naturalne zdolności do pomocy innym, a jednocześnie liczą na atrakcyjne warunki zatrudnienia. Choć jest to zajęcie wymagające umiejętności i dużej dozy cierpliwości, pozwala spełnić się w roli towarzysza i opiekuna oraz otrzymywać comiesięczne wysokie wynagrodzenie. Najczęściej opiekun osoby starszej mieszka razem z nią w jednym domu lub mieszkaniu. Dzięki temu zakwaterowanie i wyżywienie są całkowicie bezpłatne, co pozwala zaoszczędzić większość wynagrodzenia. Kolejnymi zaletami tej pracy są możliwość poznawania innych krajów i kultur oraz rozwijania kompetencji językowych.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Zapewniamy wiele zleceń w różnych częściach kraju. Większość ofert dotyczy pracy w centralnych i południowych Niemczech. W zależności od zlecenia może być potrzebna podstawowa lub dobra znajomość języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy