Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Miasto

72419 Neufra

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.400€ / mc

Data rozpoczęcia

21.02.2023

Numer oferty

1241

Opiekunka z podstawowo-komunikatywną znajomością j. niemieckiego od 21.02.2023 - 1400 Euro, w 72419 Neufra dla naszego podopiecznego, pana Ericha, pomoc Pflegedienst.

Poszukujemy opiekunki z podstawowo-komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla naszego podopiecznego, pana Ericha (84). Do seniora przychodzi personel Pflegedienst, który dba o higienę ciała. Pan Erich ma demencję, jest zapominalski, nie widzi na jedno oko. Podopieczny nie ma problemów z mową, słabo słyszy, ma znaczne zaburzenia orientacji czasowej, przestrzennej, sytuacyjnej. Po mieszkaniu porusza się ze wsparciem, ma chwiejny chód, ale nie lubi wspierać się rollatorem. Z charakteru jest spokojnym i ugodowym mężczyzną.

  • pomoc Pflegedienst
  • mobilny senior
  • miła atmosfera

Miasto

72459 Albstadt

Język

Niemiecki, Podstawowo-Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.300€ / mc

Data rozpoczęcia

25.02.2023

Numer oferty

1307

Opiekunka z prawem jazdy dla samotnej, mobilnej  Seniorki od 25.02.2023 - 1300 euro, osobna powierzchnia mieszkalna, pomoc Pflegedienst, 72459 Albstadt.

Szukamy niepalącej opiekunki dla starszej pani Hanny (89), która choruje na początkową demencję. Pani Hanna przeszła w 2017 zawał serca, choruje także na cukrzycę. Seniorka była do tej pory względnie samodzielna, ale w ostatnim czasie rodzina uznała, że trzeba wesprzeć mamę w codziennych obowiązkach, ponieważ pani Hanna nie radzi sobie już sama tak dobrze, potrzebuje zachęty do jedzenia i picia, potrzebuje nadzoru zdrowotnego i obecności drugiej osoby w domu.

Do pani Hanny dwa razy dziennie przychodzi personel Pflegedienst, który podaje jej lekarstwa, mierzą jej poziom cukru oraz tętno i częstotliwość oddechów. Podopieczna jest mobilna, ale wspomaga się rollatorem. Trzeba jej pomóc podczas wstawania i siadania. Jest w stanie wejść po schodach przy wsparciu drugiej osoby.

  • samotna seniorka
  • prawo jazdy
  • pomoc Pflegedienst
  • spokojne zlecenie
  • miła atmosfera
Sprawdzone oferty - stała opieka koordynatora

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Posiadamy wiele zleceń w różnych częściach Niemiec. Większość ofert zlokalizowanych jest w centralnych i południowych Niemczech - skontaktuj się z nami i wybierz odpowiednią ofertę dla siebie. W zależności od zlecenia poszukujemy opiekunek z podstawową, komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. 

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu!  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy