Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Miasto

65719 Hofheim am Taunus

Język

Niemiecki, Dobry

Wynagrodzenie

1.900€ / mc

Data rozpoczęcia

01.04.2023

Numer oferty

0370

1 miesięczne zastępstwo. Opiekunka z dobrym językiem do mobilnego, samotnego i sympatycznego Seniora bez demencji, 65719 Hofheim am Taunus, własna łazienka, auto do dyspozycji, super warunki mieszkaniowe - 1900 Euro za miesiąc.

Poszukujemy opiekunki dla naszego samotnego seniora, Pana Joachima (91 lat), który choruje na Parkinsona i choroby serca. Pan Joachim jest przyjaznym, otwartym na innych ludzi seniorem. Podopieczny jest niewymagający w opiece. Nie ma demencji, interesuje się bieżącymi wydarzeniami, lubi dyskutować, jest osobą bardzo kulturalną i wykształconą.

Dla opiekunki przygotowany jest pokój o powierzchni 12 m² z dostępem do Internetu. W pokoju wstawiony jest telewizor. Pokój został odnowiony rok temu, opiekunka ma łazienkę do wyłącznego użytku.

 • dla zaszczepionych
 • auto do dyspozycji
 • bardzo komfortowe warunki zakwaterowania
 • duża pomoc rodziny
 • miał atmosfera

Miasto

65817 Eppstein am Taunus

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

01.04.2023

Numer oferty

1182

3-tygodniowe zastępstwo od zaraz do 18.04.2023 
Opiekunka z komunikatywnym niemieckim i prawem jazdy dla mobilnej, samotnej Seniorki, Pani Helene – 1.600 Euro netto + Euro Bonus Wielkanocny, w 65817 Eppstein.

Pani Helene (93) jest towarzyską kobietą, otwartą na drugiego człowieka. Jest praktykującą katoliczką. Kiedy nie może uczestniczyć w nabożeństwach osobiście, bierze udział w nabożeństwach transmitowanych przez telewizję.  Pani Helene nie ma demencji, ale zdarza się jej powtarzać pytania. Miewa też czasami lekkie stany depresyjne. Ma lekkie problemy ze słuchem i wzrokiem, osteoporozę i alergie na penicylinę, substancje słodzące, musztardę i miód. Ponieważ seniorka chętnie sama przygotowuje potrawy, trzeba koniecznie zwrócić na to uwagę. Do poruszania się używa rollatora. Wejdzie po schodach, jeśli się przytrzyma poręczy. W tygodniu do domu przychodzi fizjoterapeutka. Caritas przyjeżdża raz w tygodniu i pomaga pani Helene przy dużej kąpieli. Zajmują się również przygotowaniem lekarstw.

 • mobilna seniorka
 • prawo jazdy
 • krótkie zastępstwo za stałą opiekunkę

Miasto

38350 Helmstedt

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.700€ / mc

Data rozpoczęcia

12.04.2023

Numer oferty

1217

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego i doświadczeniem dla naszej kochanej Seniorki, Pani Brigitte, osobna łazienka, chętnie prawo jazdy, 38350 Helmstedt – okolice Magdeburga, od 03.04.2023 – 1700 Euro netto + Bon Wielkanocny

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla naszej kochanej podopiecznej, pani Brigitte. Seniorka potrzebuje wsparcia serdecznej i cierpliwej opiekunki z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i najchętniej z prawem jazdy, ale nie jest to warunek konieczny. Auto z automatyczną skrzynia biegów. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym w małym miasteczku na zachód od Magdeburga. Senior jest osobą samodzielną. To spokojny mężczyzna, który lubi ciszę, dlatego też chętnie spędza czas na uboczu.

Jego żona przeszła udar, skąd u niej zachwiania równowagi. Dlatego opiekunka musi ją nadzorować. Podczas chodzenia wspiera się rollatorem. Ma tez do dyspozycji wózek inwalidzki.

Pani Brigitte początkowo z pewnością będzie nieufna wobec nowej opiekunki. Potrzebuje czasu aby nabrać zaufania. Potrzebuje wsparcia serdecznej i cierpliwej opiekunki.

 • osobna łazienka
 • chętnie prawo jazdy
 • komfortowe warunki zakwaterowania
 • miła atmosfera

Miasto

78215 Radolfzell

Język

Niemiecki, Podstawowy

Wynagrodzenie

1.300€ / mc

Data rozpoczęcia

13.04.2023

Numer oferty

0151

Opiekunka z podstawowym niemieckim, od 13.04.2023 do samotnej Seniorki w 78315 Radolfzell nad jeziorem Bodeńskim - 1300 euro

Szukamy opiekunki dla samotnej starszej pani, która porusza się o rollatorze. Pani Felicitas jest spokojną osobą. Jest wdzięczna za każdą pomoc, którą jej się okazuje. Seniorka choruje na cukrzyce, dwa razy dziennie przychodzi do niej pielęgniarka, która podaje jej insulinę. Na co dzień seniorka samodzielnie dba o swoją higienę. Potrzebuje pomocy przy kąpieli. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety i przesypia całe noce.

 • dla zaszczepionych
 • komfortowe warunki
 • duża pomoc rodziny
 • spokojne zlecenie
 • piękna okolica
 • miła atmosfera
Sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – stała opieka koordynatora – Agencja Efekt

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to przede wszystkim praca dla osób, które mają naturalne zdolności i chęci niesienia pomocy innym ludziom, a jednocześnie liczą na atrakcyjne warunki zatrudnienia. Choć jest to zajęcie wymagające umiejętności i dużej dozy cierpliwości, pozwala spełniać się w roli towarzysza i opiekuna oraz otrzymywać adekwatne comiesięczne wynagrodzenie. Z zasady opiekunka osoby starszej mieszka razem z nią w jednym domu lub mieszkaniu, lub w mieszkaniu przyległym do jej miejsca zamieszkania. Zakwaterowanie i wyżywienie leżą po stronie rodziny zatrudniającej opiekunkę i dla opiekunki są całkowicie bezpłatne, co pozwala do minimum ograniczyć wydatki i zaoszczędzić prawie całość wynagrodzenia. Kolejnymi zaletami tej pracy są możliwość poznawania innych krajów i kultur oraz rozwijania kompetencji językowych.

Zapoznaj się z naszymi ofertami - praca przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Posiadamy wiele ofert pracy przy opiece nad osobami starszymi w różnych częściach kraju. Większość ofert dotyczy pracy w centralnych i południowych Niemczech - skontaktuj się z nami i wybierz odpowiednią ofertę dla siebie. W zależności od zlecenia poszukujemy opiekunek z podstawową, komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. 

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu Agencji Efekt!  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy