Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Miasto

42369 Wuppertal

Język

dobry niemiecki

Wynagrodzenie

1600€ + 320€ premia za święta

Data rozpoczęcia

06.12.2023

Numer oferty

2047

Oferta ze świętami. Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego do spokojnej seniorki Pani Giseli i jej mobilnego męża Pana Dieter w miejscowości 42367 Wuppertal, od zaraz, stawka 1600€/m-c + 320€ bonus za święta

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego dla naszego kochanego małżeństwa Pani Giseli i Pana Dieter. Senior jest w pełni mobilny i potrzebuje tylko niewielkiej pomocy. Z kolei Pani Gisela miała operację na kręgosłup i przez to ma problemy z poruszaniem się. Na co dzień korzysta z rollatora i wózka inwalidzkiego. Podopieczni ze względu na swój wiek noszą okulary. Nie chorują na inkontynencję ale potrzebują wsparcia podczas kąpieli.

Do zadań opiekunki oprócz pomocy seniorom będzie również należało: robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie, utrzymywanie mieszkania w czystości i towarzyszenie podczas wizyt lekarskich. Sklepy są usytuowane w odległości do 10 min na pieszo. 

 • mobilny mąż
 • blisko sklepy
 • brak inkontynencji

Miasto

76870 Kandel

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1.600€ / mc + 320€ bonus za święta

Data rozpoczęcia

08.12.2023

Numer oferty

1065

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego małżeństwa, Panii Marii i Pana Hermanna, od 08.12.2023 – 1.600€/m-c + 320€ bonus świąteczny, w 76870 Kandel

Oferta obejmująca święta i Nowy Rok. Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla naszych podopiecznych Pani Marii i Pana Hermanna, którzy mieszkają w dużym domu jednorodzinnym w miejscowości Kandel. Senior przeszedł udar i jest osobą leżącą, dlatego też potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach dnia codziennego. Ma również inkontynencje. Z kolei Pani Maria jest mobilna i samodzielna. Choruje na Parkinsona oraz na demencje, dlatego trzeba mieć na nią oko, żeby np. nie wyszła sama z domu. 

 • mobilna seniorka
 • miła atmosfera
 • komfortowe zakwaterowanie

Miasto

72406 Bisingen-Zimmern

Język

dobry niemiecki

Wynagrodzenie

1.500€ / mc + 320€ premia za święta

Data rozpoczęcia

08.12.2023

Numer oferty

0883

Warunki niemieckie. Opiekunka od zaraz do samotnej, mobilnej Seniorki bez demencji, super oferta, komfortowe warunki w 72406 Bisingen-Zimmern.

Poszukujemy opiekunki dla naszej podopiecznej Pani Franziski, ponad 90-letniej seniorki, która jest w super formie. Porusza się samodzielnie, samodzielnie też wchodzi po schodach. Wspiera się laską lub rollatorem. Nasza podopieczna zapomina się, ale nie choruje na demencję. Seniorka jeszcze chętnie gotuje, ale tylko z opiekunką, całkiem nieźle jej to idzie. Opiekunka zakrapia seniorce oczy 3 razy w tygodniu, zabiera ją na spacery i miło spędza z nią czas. Pani Franziska jeden raz w tygodniu chodzi do opieki dziennej (8:00-16:00).

 • seniorka bez demencji
 • super warunki
 • chętnie z prawem jazdy

Miasto

72348

Język

dobry niemiecki

Wynagrodzenie

1500€ + 320€ premia za święta

Data rozpoczęcia

10.12.2023

Numer oferty

1383

Samotny Senior Pan Helmut bez demencji, bez inkontynencji potrzebuje wsparcia opiekunki z komunikatywnym niemieckim od 10.12.2023, bardzo spokojne sprawdzone miejsce.

Pan Helmut to przesympatyczny Senior cierpliwy i wyrozumiały, w przeszłości posiadał duże gospodarstwo rolne które obecnie przejęły jego dzieci. Senior ma typowe dolegliwości związane z wiekiem jak nadciśnienie, astmę. Senior samodzielnie korzysta z toalety. Senior jest osoba logicznie myślącą, słabo słyszy i widzi, w związku z tym wspomaga się aparatem słuchowym, nosi okulary. Nie ma diety, bardzo lubi naleśniki

 • sympatyczny senior
 • spokojne zakwaterowanie
 • komunikatywny senior

Miasto

65719 Hafheim

Język

komunikatywny niemiecki

Wynagrodzenie

1500€

Data rozpoczęcia

11.12.2023

Numer oferty

0327

Sprawdzone zlecenie. Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego na okres od 11.12.-01.02.24 dla naszej samotnej, mobilnej Seniorki, Pani Ruth, 65719 Hafheim, 1500€/m-c + 320€ bonus świąteczny

Oferta ze świętami i Nowym Rokiem. Poszukujemy osoby chętnej zaopiekować się Panią Ruth (91). Pani Ruth jest w dużej mierze samodzielna, potrzebuje określonego planu dnia. Ze względu na demencję ma problemy z rozumieniem, ale jak najbardziej jest w stanie prowadzić nieskomplikowane rozmowy o rodzinie, naturze i zwierzętach. Czasami brakuje jej słów, ale tłumaczy to co chce powiedzieć po swojemu. Z charakteru jest spokojna, pokojowo nastawiona, przyjacielska, bywa zdezorientowana i strachliwa zwłaszcza w nowych sytuacjach

Potrzebuje asekuracji podczas kąpieli, przyjmuje środki nasenne.

 • sprawdzone zlecenie
 • mobilna seniorka
 • spokojna seniorka

Miasto

90491 Norymberga

Język

Niemiecki, Dobry

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

15.12.2023

Numer oferty

1538

Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego i prawem jazdy dla naszej samotnej, mobilnej Seniorki, Pani Antje, bez demencji i nocek, osobna łazienka,  90491 Norymberga, 1600 Euro.

Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy dla naszej podopiecznej pani Antje (85). Seniorka jest drobną starszą panią o spokojnym i przyjaznym charakterze. Lubi dobre towarzystwo, długie spacery, swój ogród i oglądanie TV i jest komunikatywna. Choruje na Parkinsona w średnim stopniu zaawansowania. Porusza się samodzielnie, wspiera się też czasem rollatorem. Jest jeszcze samodzielną osobą i potrzebuje niewielkiego wsparcia podczas kąpieli.

 • samotna seniorka
 • bez demencji
 • prawo jazdy
 • bez nocek
2
Sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – stała opieka koordynatora – Agencja Efekt

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to dobra praca dla osób, które mają naturalne zdolności do pomocy innym, a jednocześnie liczą na atrakcyjne warunki zatrudnienia. Choć jest to zajęcie wymagające umiejętności i dużej dozy cierpliwości, pozwala spełnić się w roli towarzysza i opiekuna oraz otrzymywać comiesięczne wysokie wynagrodzenie. Najczęściej opiekun osoby starszej mieszka razem z nią w jednym domu lub mieszkaniu. Dzięki temu zakwaterowanie i wyżywienie są całkowicie bezpłatne, co pozwala zaoszczędzić większość wynagrodzenia. Kolejnymi zaletami tej pracy są możliwość poznawania innych krajów i kultur oraz rozwijania kompetencji językowych.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Zapewniamy wiele zleceń w różnych częściach kraju. Większość ofert dotyczy pracy w centralnych i południowych Niemczech. W zależności od zlecenia może być potrzebna podstawowa lub dobra znajomość języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy