Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Miasto

65817 Eppstein

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.700€ / mc

Data rozpoczęcia

12.06.2023

Numer oferty

1520

Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego dla naszego sympatycznego małżeństwa, Pani Pii i Pana Aloisa, od 12.06.2023 – 1.700 Euro netto, w 65817 Eppstein.

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego dla naszych kochanych podopiecznych. Pani Pia (95) choruje na osteoporozę, która doprowadziła do złamań kręgów i operacji kręgosłupa. Seniorka porusza się samodzielnie jedynie ze wsparciem rollatora. Porusza się małymi kroczkami, wymaga asekuracji opiekunki. W domu zamontowana jest winda schodowa, którą seniorka sama obsługuje.
Pani Pia ma bardzo duży niedosłuch i problemy z orientacją. Nie lubi samotności, szczęśliwa czuje się wiedząc, że w pobliżu jest osoba, na którą może liczyć. W czasie wolnym lubi czytać gazety, telefonować, spędzać czas z bliskimi. Lubi także być włączana w drobne czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego – pomoc przy gotowaniu, wycieranie naczyń, nakrywanie do stołu.
Seniorka dwa razy w tygodniu bierze udział w zajęciach z fizjoterapeutą.
Jej mąż, pan Alois (93) jest profesorem, który pracował w Wyższej Szkole Muzycznej. Jest osoba energiczną, towarzyską, otwartą, ukształtowaną przez talent muzyczny i działalność artystyczną. Ma wyjątkową charyzmę i przyjazne usposobienie. Choruje na cukrzycę, niewydolność serca i nadciśnienie. Jego mobilność jest ograniczona, tak jak żona używa rollatora. Pan Alois nie stosuje diety cukrzycowej, ale powinien spożywać niektóre pokarmy (sok owocowy, cukier, tłuszcz, alkohol, ciasto, słodycze) w małych ilościach. Jego zajęcią z fizjoterapeutą są trzy razy w tygodniu.

 • sympatyczne małżeństwo
 • komfortowe warunki zamieszkania
 • dom z ogrodem

Miasto

77652 Offenburg

Język

Niemiecki, Dobry

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

13.06.2023

Numer oferty

0026

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego i z prawem jazdy, osobna łazienka - oferta ograniczona czasowo od 13.06.2023 do 10.07.2023 w 77652 Offenburg

Poszukujemy opiekunki dla naszej podopiecznej pani Christy. Podopieczna robi praktycznie większość rzeczy sama, potrzebuje jedynie wsparcia drugiej osoby. Pani Christa jest w pełni sprawna umysłowo. Załatwia wiele spraw, np. umawia wizyty u lekarza przez telefon. Nosi okulary, nie ma problemów ze słuchem. Jest pod opieką fizjoterapeuty i ergoterapeuty. W wyniku udaru seniorka była sparaliżowana lewostronnie. Wcześniej chorowała na nowotwór, stąd jej problemy z nogami. Pani Christa chodzi o rollatorku i trzeba ją asekurować.

Pani Christa jest bardzo spokojną osobą, która dużo wypoczywa w ciągu dnia. Od czasu do czasu seniorka lubi pooglądać filmy. Po południu opiekunka gra z nią w jej ulubioną grę.

Pani Christa jest bardzo kulturalną i miłą osobą, ceni sobie spokój.

 • dla zaszczepionych
 • osobna łazienka
 • komfortowe zakwaterowanie
 • spokojne zlecenie
 • miła atmosfera
 • prawo jazdy

Miasto

65843 Sulzbach

Język

Niemiecki, Komunikatywny

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

13.06.2023

Numer oferty

1492

Opiekunka z komunikatywną znajomością niemieckiego dla pani Liesel, komfortowe warunki, osobna przestrzeń mieszkalna z łazienką, pomoc domowa, 1600 Euro netto, od 13.06.2023, 65843 Sulzbach. Warunki Niemieckie.

Szukamy opiekunki dla sympatycznej starszej pani Liesel (88 lat), która Jest przyjazną, otwartą i  samodzielną osobą, chce być włączona w codzienne życie. Po niedawnym upadku i złamaniu kości udowej ma kłopoty z poruszaniem się, robi malutkie kroki z pomocą rollatora. Jej ulubionym zajęciem jest oglądanie telewizji oraz ogród.

Pani Liesel choruje na demencję, co objawia się średnimi problemami z orientacją sytuacyjną i przestrzenną i w lekkim stopniu czasową. Zdarza się jej powtarzać pytania i opinie. Osoby rozpoznaje bez problemu.

 • pomoc sprzątaczki
 • osobna przestrzeń mieszkalna
 • miła atmosfera

Miasto

65719 Hofheim am Taunus

Język

Niemiecki, Dobry

Wynagrodzenie

1.600€ / mc

Data rozpoczęcia

15.06.2023

Numer oferty

0370

Opiekunka z dobrym językiem do mobilnego, samotnego i sympatycznego Seniora bez demencji, 65719 Hofheim am Taunus, własna łazienka, auto do dyspozycji, super warunki mieszkaniowe - 1600 Euro za miesiąc.

Poszukujemy opiekunki dla naszego samotnego seniora, Pana Joachima (91 lat), który choruje na Parkinsona i choroby serca. Pan Joachim jest przyjaznym, otwartym na innych ludzi seniorem. Podopieczny jest niewymagający w opiece. Nie ma demencji, interesuje się bieżącymi wydarzeniami, lubi dyskutować, jest osobą bardzo kulturalną i wykształconą.

Dla opiekunki przygotowany jest pokój o powierzchni 12 m² z dostępem do Internetu. W pokoju wstawiony jest telewizor. Pokój został odnowiony rok temu, opiekunka ma łazienkę do wyłącznego użytku.

 • dla zaszczepionych
 • auto do dyspozycji
 • bardzo komfortowe warunki zakwaterowania
 • duża pomoc rodziny
 • miał atmosfera

Miasto

90480 Nürnberg

Język

Niemiecki, Dobry

Wynagrodzenie

1.800€ / mc

Data rozpoczęcia

20.06.2023

Numer oferty

1534

Opiekunka z dobrym językiem dla leżącej pani Jutty i jej mobilnej mamy, pani Marie, pomoc Pflegedienst, nowoczesny, duży dom, osobna łazienka, w 90480 Norymberdze, od 20.06.2023 – 1800 euro.

Poszukujemy opiekunki dla naszych podopiecznych Pani Jutty (68) i jej mamy, pani Marie (94). Pani Jutta jest leżącą osobą, cała jej pielęgnacja odbywa się w łóżku. Pojawiły się u niej odleżyny, dlatego personel Pflegedienst przyjeżdża trzy razy dziennie, aby je zaopatrzyć, podać lekarstwa i raz w tygodniu wykąpać. Natomiast jej mama, mimo zaawansowanego wieku, radzi sobie bardzo dobrze. Jest osobą jeszcze w miarę mobilną, trzeba jej czasami pomóc wstać, ma początkową demencję i osteoporozę. Pflegedienst 3 razy dziennie podaje jej leki.

Obie kobiety są bardzo miłymi, przyjaznymi osobami, trochę wycofanymi i potrzebują osoby, która zadba o dom, przygotuje posiłki i zadba o regularność ich spożywania.  

 • opieka nad osobą leżącą
 • duża pomoc Pflegedienst
 • osobna łazienka
Sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – stała opieka koordynatora – Agencja Efekt

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to przede wszystkim praca dla osób, które mają naturalne zdolności i chęci niesienia pomocy innym ludziom, a jednocześnie liczą na atrakcyjne warunki zatrudnienia. Choć jest to zajęcie wymagające umiejętności i dużej dozy cierpliwości, pozwala spełniać się w roli towarzysza i opiekuna oraz otrzymywać adekwatne comiesięczne wynagrodzenie. Z zasady opiekunka osoby starszej mieszka razem z nią w jednym domu lub mieszkaniu, lub w mieszkaniu przyległym do jej miejsca zamieszkania. Zakwaterowanie i wyżywienie leżą po stronie rodziny zatrudniającej opiekunkę i dla opiekunki są całkowicie bezpłatne, co pozwala do minimum ograniczyć wydatki i zaoszczędzić prawie całość wynagrodzenia. Kolejnymi zaletami tej pracy są możliwość poznawania innych krajów i kultur oraz rozwijania kompetencji językowych.

Zapoznaj się z naszymi ofertami - praca przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Posiadamy wiele ofert pracy przy opiece nad osobami starszymi w różnych częściach kraju. Większość ofert dotyczy pracy w centralnych i południowych Niemczech - skontaktuj się z nami i wybierz odpowiednią ofertę dla siebie. W zależności od zlecenia poszukujemy opiekunek z podstawową, komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. 

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu Agencji Efekt!  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy