Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak
Sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech – stała opieka koordynatora – Agencja Efekt

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech

Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to przede wszystkim praca dla osób, które mają naturalne zdolności i chęci niesienia pomocy innym ludziom, a jednocześnie liczą na atrakcyjne warunki zatrudnienia. Choć jest to zajęcie wymagające umiejętności i dużej dozy cierpliwości, pozwala spełniać się w roli towarzysza i opiekuna oraz otrzymywać adekwatne comiesięczne wynagrodzenie. Z zasady opiekunka osoby starszej mieszka razem z nią w jednym domu lub mieszkaniu, lub w mieszkaniu przyległym do jej miejsca zamieszkania. Zakwaterowanie i wyżywienie leżą po stronie rodziny zatrudniającej opiekunkę i dla opiekunki są całkowicie bezpłatne, co pozwala do minimum ograniczyć wydatki i zaoszczędzić prawie całość wynagrodzenia. Kolejnymi zaletami tej pracy są możliwość poznawania innych krajów i kultur oraz rozwijania kompetencji językowych.

Zapoznaj się z naszymi ofertami - praca przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech

Posiadamy wiele ofert pracy przy opiece nad osobami starszymi w różnych częściach kraju. Większość ofert dotyczy pracy w centralnych i południowych Niemczech - skontaktuj się z nami i wybierz odpowiednią ofertę dla siebie. W zależności od zlecenia poszukujemy opiekunek z podstawową, komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Oznacza to, że nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami i opłacimy należne składki: zdrowotne, emerytalno-rentowe i wypadkowe. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewniamy wsparcie naszego zespołu koordynatorów – nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech. 

Nie czekaj i już dzisiaj zostań członkiem naszego zespołu Agencji Efekt!  

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, poznać więcej szczegółów dotyczących ofert pracy oraz innych spraw, serdecznie zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Wszystkie dręczące Cię pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się na nawiązanie współpracy z naszą firmą.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy