Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Zyskaj atrakcyjną premię w naszej wyjątkowej Akcji: „Poleć nam opiekunkę/opiekuna”. Co należy zrobić, aby je otrzymać?

Masz przyjaciółkę/przyjaciela, którzy myślą o wyjeździe do pracy za granicą? Poleć naszą Agencję - poleć swoją bliską osobę - wszystkim się to opłaci!

Zarekomenduj nam jak największą liczbę znajomych do pracy z Agencją EFEKT w roli opiekuna/opiekunki osób starszych w Niemczech.
Za każdą poleconą osobę, która wyjedzie z nami do pracy jako Opiekun osób starszych w Niemczech i przepracuje min. 30 dni – otrzymasz 50 Euro.

Jeśli wyjadą z nami 3 polecone przez Ciebie osoby i każda z nich przepracuje min. 30 dni – otrzymasz łącznie 200 Euro.
Aż 400 Euro otrzymasz, gdy 5 poleconych przez Ciebie osób wyjedzie z nami i każda z nich przepracuje min. 30 dni.
Pamiętaj, aby wpisać w formularzu Twoje dane!

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy
https://coyotebluesvillage.com/ https://monvalleyvistas.com/ https://simwas.inspektorat.lumajangkab.go.id/records/ https://esptpd.purworejokab.go.id/vendor/produk/deposit/pulsa/tanpa/potongan/ https://esptpd.purworejokab.go.id/vendor/produk/slot/pulsa/5000/ https://esptpd.purworejokab.go.id/vendor/produk/slot/gacor/hari/ini/ https://shop.smkplusmelati.sch.id/main/slot/thailand/ https://sibangkodir.bpsdm.jatimprov.go.id/dist/cache/ https://elearning.bpsdm.jatimprov.go.id/ela/vendor/produk-terlaris/slot-thailand-gacor-hari-ini/ https://elearning.bpsdm.jatimprov.go.id/cgi-bin/situs/togel/ https://elearning.bpsdm.jatimprov.go.id/cgi-bin/slot88-gacor/ https://elearning.bpsdm.jatimprov.go.id/reza/pulsa/ http://103.183.92.72/products/slot+gacor/