Anita Bracik
0 komentarz

Opieka nad osobami starszymi

Kiedy bliska nam osoba starsza nie może już sama o siebie zadbać , a my nie mamy zarówno czasu jak i możliwości zaopiekować się nią wówczas szukamy kogoś kto może nam pomóc. Dlatego powstała nasza Agencja Zatrudnienia EFEKT, która od lat oferuje swoje wsparcie dla rodzin osób starszych na terenie Niemiec . Zajmujemy się legalnym zatrudnieniem osób do pracy w charakterze opiekunki dla seniorów. Zdając sobie sprawę z tego, iż wielu z nich chce spędzać czas w swoim domu zapewniamy całodobową opiekę. Nasze opiekunki podchodzą do swojej pracy z dużą odpowiedzialnością i pełnym zaangażowaniem zapewniając pełne wsparcie. Dysponujemy szerokim wachlarzem ofert i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby.

Czytaj Więcej
0 komentarz

Kompleksowa opieka osób starszych

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc osobom w podeszłym wieku. Sprawujemy opiekę nad podopiecznym poprzez wsparcie w codziennych czynnościach takich jak mycie i ubieranie się, przygotowanie posiłków, spędzanie razem wolnego czasu, podawanie lekarstw, robienie zakupów a w niektórych przypadkach nawet asystowanie podopiecznemu przy wizytach lekarskich. Nasi sprawdzeni i godni zaufania opiekunowie pomogą swoim podopiecznym również przy prostych pracach domowych oraz wyręczą ich przy drobnych pracach ogrodowych. Zawsze dbamy o to, aby relacje opiekunów i ich podopiecznych były oparte na wzajemnym szacunku, dlatego szukając odpowiedniej osoby bierzemy pod pod uwagę życzenia osób starszych, ich stan zdrowia oraz zainteresowania.

Czytaj Więcej
0 komentarz

Jakość poparta doświadczeniem

Dzięki naszej pomocy w opiece nad osobami starszymi członkowie rodzin naszych podopiecznych nie muszą się o nich martwić i mogą wykonywać swoje codzienne obowiązki mając świadomość, że ich najbliżsi są w dobrych rękach. Nasi opiekunowie to osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i dyplomy. Przede wszystkim to ludzie otwarci, pełni zrozumienia, empatii i cierpliwości, którzy wsłuchują się w potrzeby osób starszych i chętnie niosą im pomoc. Posiadając wiedzę i doświadczenie w zakresie rekrutacji i doboru personelu do opieki nad osobami starszymi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoki standard obsługi.

Czytaj Więcej
0 komentarz

Jak Powinna Wyglądać Szczęśliwa…

Jak można stwierdzić, czy masz szczęśliwą rodzinę? Wszystko zmienia się, gdy masz dzieci. Nagle ich zdrowie i szczęście staje się naszym priorytetem. Pracujemy ciężko, aby stworzyć im życie pełne radości. Ale skąd wiesz, czy to działa? Czy Twoje wysiłki są opłacalne? Jak można to stwierdzić, czy Twoja rodzina jest naprawdę szczęśliwa? Aby uzyskać informacje, czy Twoja rodzina jest szczęśliwa, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami. Rodzice, którzy obserwują swoje dzieci doznają wiele niespodzianek, patrząc na nie dostrzegają samych siebie. Więc jeśli szukasz wskazówek dla swoich dzieci co do ich szczęścia, musisz spojrzeć wstecz, jak to było u Ciebie i zastanowić się co można jeszcze poprawić. Wskazówki szczęśliwej rodziny, rodziny wewnętrznego szczęścia Określona jasna hierarchia w rodzinie Szczęśliwe rodziny mają zdrową hierarchię zachowań z góry na dół. To nie znaczy, że wszystkie decyzje pochodzą od jednego członka rodziny umiejscowionego na samym szczycie. Zamiast tego, to znaczy, że jeśli widzisz wspaniałych cech charakteru w swoim dzieciom, jak uczciwość i niezawodność, to dlatego, że nauczyły się tego od Ciebie. I to jest satysfakcjonujące dla wszystkich. Twoje dzieci czują się bezpiecznie rozmawiając z Tobą Masz szczęśliwą rodzinę wówczas, kiedy dzieci i współmałżonek czują się bezpiecznie. Dzieci, które się boją, będą miały tendencje do niemówienia prawdy,….

Czytaj Więcej
0 komentarz

Zatrudnienie na warunkach niemieckich

Jako jedna z nielicznych firm na rynku branży opiekuńczej oferujemy wszystkim naszym kandydatom zatrudnienie na warunkach niemieckich. Co to znaczy? Oznacza to, że wszystkie należne składki (w tym: zdrowotne, emerytalno- rentowe, wypadkowe) za każdego pracownika odprowadzane są w Niemczech. Składki te odprowadzane są do wybranej Kasy Chorych na terenie Niemiec tzw. Krankenkasse. Wszystkie formalności związane z Ubezpieczeniem organizuje i opłaca nasza firma. Gwarantujemy tyko legalne zatrudnienie. Składki emerytalno- rentowe w Niemczech – Jak to działa? Dla każdej osoby ubezpieczeniowej Deutsche Rentenversicherung prowadzi tzw. konto. Tutaj Państwa dane zapisane są w formie elektronicznej pod pewnym pojęciem porządkowym i można je wywołać, gdy wpłynie jakieś zapytanie lub wniosek. W ubezpieczeniu rentowo-emerytalnym tym pojęciem porządkowym jest numer ubezpieczenia. Składa się on z: numeru określonego obszaru, Państwa daty urodzenia, początkowej litery Państwa nazwiska rodowego, numeru seryjnego i cyfry kontrolnej. Numer ubezpieczeniowy jest zazwyczaj przyznawany przy podjęciu pierwszego zatrudnienia i zasadniczo nie ulega więcej zmianie. Pod tym numerem zgłaszane są na przykład zarobki (wynagrodzenia) wpłacane przez pracodawcę oraz zapisuje się składki odprowadzane przez przedsiębiorców ubezpieczonych dobrowolnie lub obowiązkowo. Dodatkowo na koncie ubezpieczeniowym zapisany jest Państwa adres zamieszkania, stan cywilny oraz inne dane i okresy, które mają znaczenie dla renty lub emerytury. Minimalny okres ubezpieczeniowy a….

Czytaj Więcej
0 komentarz

Konkurs wyślij opinie -…

Firma EFEKT przygotowała konkurs dla Opiekunów/ Opiekunek. Atrakcyjne nagrody już czekają. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia…

Czytaj Więcej
Archiwum