Archiwa

0 komentarz

Kompleksowa opieka osób starszych

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc osobom w podeszłym wieku. Sprawujemy opiekę nad podopiecznym poprzez wsparcie w codziennych czynnościach takich jak mycie i ubieranie się, przygotowanie posiłków, spędzanie razem wolnego czasu, podawanie lekarstw, robienie zakupów a w niektórych przypadkach nawet asystowanie podopiecznemu przy wizytach lekarskich. Nasi sprawdzeni i godni zaufania opiekunowie pomogą swoim podopiecznym również przy prostych pracach domowych oraz wyręczą ich przy drobnych pracach ogrodowych. Zawsze dbamy o to, aby relacje opiekunów i ich podopiecznych były oparte na wzajemnym szacunku, dlatego szukając odpowiedniej osoby bierzemy pod pod uwagę życzenia osób starszych, ich stan zdrowia oraz zainteresowania.

Czytaj Więcej
0 komentarz

Jakość poparta doświadczeniem

Dzięki naszej pomocy w opiece nad osobami starszymi członkowie rodzin naszych podopiecznych nie muszą się o nich martwić i mogą wykonywać swoje codzienne obowiązki mając świadomość, że ich najbliżsi są w dobrych rękach. Nasi opiekunowie to osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i dyplomy. Przede wszystkim to ludzie otwarci, pełni zrozumienia, empatii i cierpliwości, którzy wsłuchują się w potrzeby osób starszych i chętnie niosą im pomoc. Posiadając wiedzę i doświadczenie w zakresie rekrutacji i doboru personelu do opieki nad osobami starszymi jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoki standard obsługi.

Czytaj Więcej
0 komentarz

Zatrudnienie na warunkach niemieckich

Jako jedna z nielicznych firm na rynku branży opiekuńczej oferujemy wszystkim naszym kandydatom zatrudnienie na warunkach niemieckich. Co to znaczy? Oznacza to, że wszystkie należne składki (w tym: zdrowotne, emerytalno- rentowe, wypadkowe) za każdego pracownika odprowadzane są w Niemczech. Składki te odprowadzane są do wybranej Kasy Chorych na terenie Niemiec tzw. Krankenkasse. Wszystkie formalności związane z Ubezpieczeniem organizuje i opłaca nasza firma. Gwarantujemy tyko legalne zatrudnienie. Składki emerytalno- rentowe w Niemczech – Jak to działa? Dla każdej osoby ubezpieczeniowej Deutsche Rentenversicherung prowadzi tzw. konto. Tutaj Państwa dane zapisane są w formie elektronicznej pod pewnym pojęciem porządkowym i można je wywołać, gdy wpłynie jakieś zapytanie lub wniosek. W ubezpieczeniu rentowo-emerytalnym tym pojęciem porządkowym jest numer ubezpieczenia. Składa się on z: numeru określonego obszaru, Państwa daty urodzenia, początkowej litery Państwa nazwiska rodowego, numeru seryjnego i cyfry kontrolnej. Numer ubezpieczeniowy jest zazwyczaj przyznawany przy podjęciu pierwszego zatrudnienia i zasadniczo nie ulega więcej zmianie. Pod tym numerem zgłaszane są na przykład zarobki (wynagrodzenia) wpłacane przez pracodawcę oraz zapisuje się składki odprowadzane przez przedsiębiorców ubezpieczonych dobrowolnie lub obowiązkowo. Dodatkowo na koncie ubezpieczeniowym zapisany jest Państwa adres zamieszkania, stan cywilny oraz inne dane i okresy, które mają znaczenie dla renty lub emerytury. Minimalny okres ubezpieczeniowy a….

Czytaj Więcej
Archiwum