O Nas

Jesteśmy firmą ze szczególnym celem: aby pomóc ludziom robić więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej.

Troskliwość

Troszczenie jest to praktyka empatii. Aby wczuć się w kogoś, trzeba ich słuchać. Słuchanie jest niedocenianą umiejętnością.

Odpowiedzialność

Oznacza wzięcie odpowiedzialnością za swoje czyny. Jeśli wiesz co masz zrobić, to możesz to zrobić, aby tak się stało.

Prostolinijność

Być szczery, bezpośrednim. Ludzie wokół Ciebie wiedzą, że kiedy uczysz się, jesteś nie doskonały, ważne abyś był uczciwy.

Profesjonalizm

Profesjonaliści nie usprawiedliwiają się, ale skupiają się się na znalezieniu rozwiązania problemu.

Determinacja

Ludzie,którzy mają wytrwałość, aby rozwiązać problem wiedzą , że znacząca zmiana często nie zdarza się w ciągu jednej nocy.

Uprzejmość

Używaj dobrych manier do wszystkich osób, które stykają się z Tobą, nie ważne jaka jest ich rola, bez względu na to jak się czujesz.

  • 6500Zgłoszonych CV
  • 2700Wysłanych do Pracy
  • 390000Odsłon Strony

Przedsiębiorca EFEKT

Usługi firmy EFEKT powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na opiekę nad osobami starszymi oraz pomoc w prowadzeniu gospodarstw domowych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie zapewniając zawsze legalne zatrudnienie oraz sprawdzone miejsca pracy. Nasza firma od dawna służy swoim wsparciem zatrudniając wykwalifikowany personel zarówno w domach prywatnych jak i placówkach medycznych.

EFEKT to: opieka nad seniorami, niezbędna pomoc w prowadzeniu gospodarstw domowych. EFEKT to również rekrutacja wykwalifikowanego personelu medycznego.

Zapewniamy kompleksową obsługę dla osób starających się o pracę oraz wsparcie i pomoc przez cały okres zatrudnienia. Nasza firma nastawiona jest na przede wszystkim na dobro pracowników oraz zapewnienie naszym kandydatom fachowej i kompleksowej obsługi. Naszym celem jest dbanie o indywidualne potrzeby Klienta oraz zadowolenie z pracy naszych pracowników.

Zapraszamy do współpracy!

Agnieszka Glapińska

Pozytywnie oceniam opinię Firmy „EFEKT”. Jestem zadowolona ze współpracy z Państwa firmą. Współpraca z firmą Agencja Zatrudnienia Efekt od początku przebiega bardzo dobrze. Szczerze mogę polecić firmę kolejnym klientom. Myślę że dalsza współpraca będzie przebiegała również dobrze. Pozdrawiam i Dziękuję za dotychczasową współpracę.

Elżbieta Kolasa

Firma EFEKT jest rzetelna i wszystkim polecam. Panie pracujące w biurze są sympatyczne i pomocne. Wynagrodzenie jest wypłacane na czas.

Sławomira Andrzejewska

Współpraca z firmą „EFEKT” bardzo mi odpowiada. Firma jest solidna zapewnia pomoc w trudnych sprawach, w czasie pobytu za granicą, jest solidna jeżeli chodzi o wypłatę poborów. Panie pracujące w firmie są miłe i pomocne, bardzo cenię sobie współpracę z Panią Aleksandrą Paziewicz, jest bardzo kompetentną osobą. Chętnie polecam państwa Firmę innym osobom.

Marek Ziółkowski

Początek mojej współpracy z firmą Efekt to rok 2015. Firma godna polecenia za fachowość wzorową współpracę. Wypłaty wynagrodzenia często kilka dni wcześniej niż termin określony w umowie. Rzeczowo i wyczerpujące informacje dotyczące nowego zatrudnienia i schorzeń przyszłych podopiecznych. Wzorowa współpraca z koordynatorami na terenie Niemiec i pomoc ze strony biura i księgowości.

Karolina Ziółkowska

Agencja Zatrudnienia Efekt to konkretna i odpowiedzialna firma bez której osoby starsze i schorowane, a także dzieci mogą liczyć na pomoc ze strony doświadczonych pielęgniarek i opiekunek. Współpraca z udziałem wykwalifikowanej kadry godna polecenia. Firma przedstawia szereg ofert dopasowanych dla każdej osoby, która zdecyduje się na zatrudnienie. Stały kontakt telefoniczny i mailowy ułatwia załatwienie dowolnej sprawy. Kompetentni pracownicy biura nie pozostawiają pytania bez odpowiedzi. Przyjazna atmosfera, zespól pracowników przyjemny i sympatyczny, zasługujący na zupełne zaufanie.

Jacek Zieliński

Bardzo dobra firma, godna polecenia, wynagrodzenie wypłacone na czas, panie pracujące w firmie są bardzo sympatyczne i pomocne we wszystkim, polecam jak najbardziej!

Adriana Zielińska

Firma EFEKT jest godna polecenia, panie pracujące w tej firmie zawsze są pomocne, Koordynatorzy są do dyspozycji 24 godz. na dobę. Wypłaty na czas. Polecam w stu procentach !

Krystyna Sękowska

Obecnie jestem bardzo zadowolona z współpracy z Agencją EFEKT ze względu na zlecenia, które są wiarygodne i przedstawione w sposób rzeczywisty. Wynagrodzenie otrzymuję zawsze przed czasem, które  mnie zachwyca. Składki ubezpieczeniowe są odprowadzane rzetelnie. Organizacja przewozu transportu jest nienaganna. Panie które pracują w Agencji EFEKT są miłe, uczciwe i wywiązują się wzorowo ze swoich obowiązków. Współpraca z Agencją EFEKT należy do przyjemnej pracy.

Barbara Wieczyńska

Moja współpraca z firmą „EFEKT” trwa od kilku lat, więc mogę spokojnie i szczerze podsumować działalność tej firmy. Z mojego doświadczenia stwierdzam iż osoby tam pracujące są zespołem sumiennym otwartym na wszelkie problemy, starają się utrzymywać kontakt ze zleceniobiorcami i pomagają, gdy zaistnieje taka konieczność. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą „EFEKT” i szczerze polecam innym osobom.

Marianna Leonarcik

Z firmą Efekt współpracuję od 2015 r. każdemu polecam Firmę Efekt kto szuka pracy w charakterze opieki nad osobami starszymi. Jest to firma sprawdzona w dziedzinie doboru najatrakcyjniejszej oferty pracy, solidna, nigdy nie zalega z płatnością, jednym słowem „Profesjonaliści”.

Emilia Szymuś

Firma „EFEKT” Jest Agencją Zatrudnienia dobrą i godną zaufania. Sprawy związane z zatrudnieniem, a potem pracą załatwiane są sprawnie, grzecznie i rzetelnie. Jest możliwość wyboru miejsca pracy. Pracowałam w dobrych domach z miłymi pacjentami i ich rodzinami. Wynagrodzenie za pracę było wypłacane w terminie. Współpraca związana z całokształtem pracy układa się prawidłowo. Jestem zadowolona z mojej decyzji wybrania Tej Agencji Zatrudnienia.

Teresa Such

Jestem bardzo zadowolona. Chętnie polecam Firmę.

Irena Kamińska

Firma Efekt przyjazna dla osób pracujących w opiece osób starszych. Panie z agencji zawsze reagują na zgłoszenia odnośnie zmian w rodzinach w których pracujemy, podają wszystkie konieczne informacje. Polecam firmę Efekt jako godną zaufania agencję.

Bożena Matuszewska

Pracuję w Firmie EFEKT od 2016 roku. Polecam każdej zainteresowanej pani ta Firmę, do opieki nad osobami starszymi. Jest naprawdę uczciwa Firma. Nie ma żadnych problemów z wypłatą. Nasze Panie Koordynatorki interesują się nami. Ja mam panią Koordynator Marion, odwiedza nas, jest bardzo miła. Jeżeli coś potrzebuję dzwonię do Firmy, jest zawsze odzew ze strony Firmy. Ja jestem bardzo zadowolona z mojej Firmy. Wcześniej pracowałam w innej Firmie, nie byłam zadowolona z płac. Pieniądze są na czas, oby mi zdrowie dopisało nie zrezygnuję z tej Firmy. Polecam Firmę EFEKT.

Renata Kapes

Firma EFEKT To bardzo dobra i rzetelna firma ma bardzo dobre warunki pracy, mili ludzie oferują wsparcie dla swoich pracowników podczas pracy. Pracowałam w różnych firmach ale z taką firmą jak firma EFEKT spotkałam się po raz pierwszy, z ręką na sercu poleciłabym tą firmę każdemu naprawdę warto zaufać takiej firmie i takim ludziom oby więcej takich firm jak EFEKT.

Ewa Drabińska

W firmie EFEKT pracuję już  lata i jestem zadowolona ze współpracy. Jak wynikają jakieś problemy firma zaraz interweniuje. Pieniądze wpływają na czas. Pani Magda która mnie prowadzi dzwoni interesuje się jak przebiega praca i jakie są warunki w danym miejscu. Załatwia „przeżutki” i jest bardzo miła i cierpliwa. Uważam że firma jest godna polecenia.

Grażyna Ciołek

Jestem pracownicą w/w Firmy EFEKT, w której pracuję od dłuższego czasu. Współpraca między pracownikiem i pracodawcą układa się bardzo dobrze. Nigdy nie zawiodłam się na w/w Firmie, jestem zawsze na czas zawieziona do miejsca zatrudnienia i z powrotem do mojego miejsca zamieszkania. Na terenie kraju do którego jestem oddelegowana do pracy jestem pod opieką Koordynatora, który w każdej chwili służy pomocą w razie potrzeby. Posiadam numer telefonu do swojej osoby kontaktowej Firmy EFEKT Pani Sylwii Marzec z którą kontaktuję się w razie potrzeby. Jest ona osobą bardzo miłą i sympatyczną. Za pracę którą w Firmie wykonuję otrzymuję wynagrodzenie terminowo. Uważam,… Czytaj więcej „Grażyna Ciołek”

Barbara Nowak

Z Agencją Zatrudnienia „EFEKT” współpracuję trzeci rok. Nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o współpracę, wręcz przeciwnie. Ściągnęłam do firmy nawet moją koleżankę która z firmą współpracuje drugi rok. Wynagrodzenie w terminie, pomoc Koordynatorów w przypadku problemów. Wyjazdy dopasowane do potrzeb opiekunki.

Aniela Jakusz

Praca w Firmie EFEKT jest bardzo miła i serdecznie podchodzą do pracowników. Pracownicy tej firmy podchodzą do opiekunek serdecznie i uczciwie, bardzo interesują się nami, dzwonią i pytają co słychać, jak się nam pracuje, czy mamy pauzy które nam przysługują. Ja oceniam pracę z ta firmą w skali 1-10, na 10. Bardzo miła jest dla mnie Pani Aleksandra, jak również i wszystkie Panie tam pracujące.

Danuta Szymańska

Moja opinia będzie krótka. Firma EFEKT jest bardzo uczciwa. Miła obsługa, doradzą, pomogą. Są w stałym kontakcie z nami. Wypłaty są na czas. Wyjeżdżam przez firmę EFEKT trzeci rok i nie mam złego zdania. Cieszę się za współpracę z firmą.

Anna Deutry

Mam dobre doświadczenie w Agencji Zatrudnienia EFEKT jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Polecam tę Agencję wielu opiekunkom, które chcą rzetelnie i uczciwie pracować oraz opiekować właściwie osobami starszymi w Niemczech. Jeżdżę z ta firmą już dłużej i nie narzekam. Współpraca z paniami z tej firmy układa mi się dobrze. Są bardzo miłe i uczynne. Opinie o firmie są różne. Ale ogólnie mówiąc nie jest źle. Wypłata jest na czas, oferty pracy też są w miarę znośne, bo nie czarujmy się ale w większości wszystko zależne jest od rodzin podopiecznych staruszków. Niekiedy przyjeżdżamy na miejsce pracy do opieki przy osobach… Czytaj więcej „Anna Deutry”

Danuta Żarska

Współpracuję z firmą EFEKT od  roku. Jestem bardzo zadowolona z Pań które tam pracują, są bardzo miłe i pomocne. Firma ta jest wypłacalna w 100% nigdy nie opóźnia się z wypłatą. Panie tam pracujące  są w stanie rozwiązać każdy problem z który sama nie mogę rozwiązać. Odpowiadają na każdy wysłany do nich SMS. Życzę dalszych sukcesów w pracy.

Porady Dotyczące Szybkiej Kariery

Szybka kariera, porady które pomogą kandydatom i pracodawcom znaleźć lepsze rozwiązanie.
Konkurs wyślij opinie – nagrody gwarantowane dla opiekunek 2018
0 komentarz

Konkurs wyślij opinie – nagrody gwarantowane dla opiekunek 2018

13.04.2018 Wkrótce Wielkie Losowanie!   W poniedziałek 16.04.2018 odbędzie się losowanie nagród konkursu Wyślij Opinie. Wyniki losowania opublikujemy na naszej..

Czytaj Więcej
Zatrudnienie na warunkach niemieckich
0 komentarz

Zatrudnienie na warunkach niemieckich

Jako jedna z nielicznych firm na rynku branży opiekuńczej oferujemy wszystkim naszym kandydatom zatrudnienie na warunkach niemieckich. Co to znaczy?..

Czytaj Więcej
Jak Powinna Wyglądać Szczęśliwa Rodzina
0 komentarz

Jak Powinna Wyglądać Szczęśliwa Rodzina

Jak można stwierdzić, czy masz szczęśliwą rodzinę? Wszystko zmienia się, gdy masz dzieci. Nagle ich zdrowie i szczęście staje się..

Czytaj Więcej