Etapy Rekrutacji

Podczas rozmowy rekrutacyjnej zostaniesz poproszony o przygotowanie swoich danych osobowych w celu przygotowania profilu jak również opisanie doświadczenia zawodowego na stanowisku opiekun osób starszych. Zostanie również zweryfikowana twoja znajomość języka niemieckiego.

Pamiętaj: Referencje które posiadasz są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji o tobie dla rodzin i ich bliskich.


Po zebraniu najważniejszych informacji w zakresie twojego doświadczenia zostaną ci przedstawione aktualne oferty pracy dopasowane do znajomości języka, posiadanych umiejętności oraz do twoich oczekiwań względem oferty. Po wybraniu przez ciebie oferty twój profil zostanie przedstawiony rodzinie w celu akceptacji.

Po akceptacji ze strony rodziny zostanie przygotowana i wysłana do ciebie Umowa oraz zorganizowana podróż. Środek transportu jest dopasowany do twoich preferencji (podróż małym busem, autokarem, samolotem lub własnym środkiem transportu).

Po rozpoczęcia zlecenia nadal pozostaniemy w kontakcie. Twoja współpraca z nami właśnie się zaczęła i zależy nam na tym aby przebiegała pomyślnie, dlatego na każdym etapie naszej współpracy służymy ci wsparciem i pomocą.