Praca na warunkach niemieckich

Dzień Dobry!

Chcesz w 5 minut otrzymać ofertę dopasowaną do Ciebie?

Tak

Nasza historia

Od ponad 10 lat specjalizujemy się w świadczeniu usług w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Jako jedna z nielicznych firm na rynku branży opiekuńczej oferujemy wszystkim naszym Kandydatom zatrudnienie na warunkach niemieckich.

Nasze wartości

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc osobom w podeszłym wieku. Sprawujemy opiekę nad podopiecznym poprzez wsparcie w codziennych czynnościach takich jak mycie i ubieranie się, przygotowanie posiłków, spędzanie razem wolnego czasu, podawanie lekarstw, robienie zakupów a w niektórych przypadkach nawet asystowanie podopiecznemu przy wizytach lekarskich. Nasi sprawdzeni i godni zaufania opiekunowie pomogą swoim podopiecznym również przy prostych pracach domowych oraz wyręczą ich przy drobnych pracach ogrodowych. Zawsze dbamy o to, aby relacje opiekunów i ich podopiecznych były oparte na wzajemnym szacunku, dlatego szukając odpowiedniej osoby bierzemy pod uwagę życzenia osób starszych, ich stan zdrowia oraz zainteresowania.

Tak działamy

Jesteś opiekunką/opiekunem, która/y szuka stabilnego zatrudnienia, sprawdzonych zleceń, godnego wynagrodzenia, indywidualnego podejścia i pełnego wsparcia przez cały okres zatrudnienia i rzetelnego pracodawcy – dobrze trafiłaś/eś! Gwarantujemy przyjazną rekrutację, kompleksowe wsparcie, uczymy języka, służymy radą i oferujemy atrakcyjny system premiowania. Naszym celem jest dbanie o indywidualne potrzeby Klienta oraz zadowolenie z pracy naszych Pracowników.

Profesjonalny zespół

Nasz zespół budują koordynatorki, pracujące na miejscu w biurze w siedzibie firmy w Strzelcach Krajeńskich, pracownice działu księgowości i kadr, a także wszystkie delegowane do pracy w Niemczech opiekunki i opiekunowie osób starszych.

Nasz zespół

ZARZĄD

REKRUTACJA

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Referencje

Listy polecające Efekt od naszych podopiecznych

Z ogromną radością i dumą dzielimy sie z Wami listami polecającymi, które przesłali nam nasi podopieczni w celu okazania wdzięczności za wkład pracy naszych opiekunek i opiekunów.

Aplikuj! - jesteś w dobrych rękach!

Aktualności

Z Vademecum Opiekunki

Opiekunka osób starszych - to zawód dla osób z powołaniem!

Kącik Aktualności: Vademecum Opiekunki  powstał z myślą o wszystkich, którzy poszukują wsparcia, wskazówek i informacji, które mogą okazać się potrzebne podczas wykonywania codziennych obowiązków w miejscu zlecenia.

Będziemy umieszczać materiały z obszaru obejmującego zagadnienia dotyczące opieki nad osobami starszymi i pracy Opiekunki.

Doceniamy Wasze zaangażowanie i trud wkładany w wykonywanie codziennych obowiązków. 

Konkursy

Okazja do działania - nie przegap!

Drogie Opiekunki,

Specjalnie dla Was organizujemy różne konkursy. W ramach ostatnio zorganizowanego konkursu do wygrania było 10 atrakcyjnych nagród. Wystarczyło odesłać Formularz zawierający Opinię na temat współpracy z naszą firmą. Śledźcie naszą stronę i nasze Social Media na bieżąco!

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie. Czytaj więcej...
Cookie Policy